Producenci

Detoxin krem

DIOCHI KOSMETYKI
70
PLN
Detoxin krem
Detoxin krem
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 70,00 zł
Cena netto: 56,91 zł
szt.

Detoxin to nowość w bioinformacyjnej, regeneracyjnej i relaksacyjnej terapii jak i w  masażu. Chodzi o krem o szerokim spektrum działania na skórę. Z punktu widzenia tradycyjnej medycyny chińskiej jest złożony tak, aby harmonizował meridian wątroby, woreczka żółciowego, śledziony, nerek i innych dróg energetycznych.

Maksymalnie nawilża, jest przeznaczony szczególnie do suchej i starzejącej się skóry. Po aplikacji kremu na twarz albo na ciało poczujemy wyraźne nawilżenie i napięcie skóry, co podniesie nam pewność siebie i poprawi nastrój psychiczny już w ciągu kilku minut. Krem ma zupełnie wyjątkowy skład.

Zawiera stosunkowo dużo skwalenu i wyciąg z indiańskiej leczniczej rośliny tapeque (Acanthospermum australe), która ma bardzo pozytywne działanie na skórę. Indianie stosują ją jako wyjątkową roślinę leczniczą i oczyszczającą na grzybice skóry, wysypki, hemoroidy, przy bólach i regeneracji mięśni. Krem zawiera też dużą ilość naturalnego skwalenu, substancji, która występuje w ludzkiej skórze. Jego poziom jest największy, gdy jesteśmy młodzi, mamy koło 20 lat. Bardzo silnie nawilża skórę, podobnie jak kwas hialuronowy i ma działanie przeciwutleniające. Skwalen zajmuje czołowe miejsce między substancjami walczącymi ze starzeniem się skóry. Jest ważny dla skóry, której brakuje wilgoci i świeżości. Całkowitą hydratację skóry zwiększają jeszcze wyciągi z kigelii afrykańskiej (drzewa kiełbasianego). Roślina ta ma ciekawe działanie na kobiece piersi, potwierdzone przez badania kliniczne – piersi podniosą się nieco wyżej. Kigelia poprawia elastyczność i nawilżenie skóry, ochrania włókna kolagenu i elastyny oraz napięcie skóry, piersi są w znacznym stopniu pełniejsze.
Krem zawiera też płynne polisacharydy (glukany) z wąkroty azjatyckiej (Centella asitica), która aktywuje makrofagi skórne (komórki Langerhansa) i aktywny tlen dodający skórze świeżości. Wspólnie z ozonem i innymi substancjami aktywnymi powstrzymuje przenikanie mikrobów przez skórę. W dużym stopniu przyspiesza regenerację uszkodzonej tkanki. Naukowo został udowodniony wpływ tej rośliny na herpeswirus HSV-1 i HSV-2. Stwierdzono, że wyciąg z wąkroty azjatyckiej powoduje samodestrukcję (apoptozę) komórek raka piersi i czerniaka złośliwego skóry (melanomu). Dlatego dobrze jest stosować krem Detoxin jako balsam po opalaniu. Ponieważ krem zawiera dużo substancji aktywnych, ma kolor lekko brązowy, ale nie zabarwia skóry. Zawarte substancje roślinne mają działanie antybakteryjne, antywirusowe, przeciwgrzybicze, przeciwpasożytnicze i inne.

Krem Detoxin ma odmładzające działanie na skórę dzięki dużej zawartości krzemu i jego związków oraz ponad 64 minerałów łącznie z organicznym złotem. Wzmacnia włókna kolagenowe i elastynowe, a skóra nabiera młodzieńczego wyglądu. Nie zawiera konserwantów chemicznych, a jego nieodparty uspokajający aromat składa się tylko z naturalnych zapachów, które przy wdychaniu dostają się do krwioobiegu i harmonizują centralny układ nerwowy. Krem Detoxin można zastosować do masażu relaksacyjnego, ale i na bardzo uszkodzoną skórę gdziekolwiek na ciele skłonną do trądziku, łuszczycy, egzemów itd.

Krem zawiera wąkrotę azjatycką, legendarną roślinę z eliksiru długowieczności o niezwykle szerokim spektrum działania. W znaczący sposób pomaga przy celulitidzie i twardzinie wspomagając krążenie obwodowe. Biochemik francuski Jules Lepine odkrył w roślinie alkaloid, który nazwał witaminą X, powodujący „odmłodzenie” nerwów komórek mózgowych i gruczołów wydzielania wewnętrznego. Proponujemy jednocześnie z kremem stosować wewnętrznie suplement diety Levamin, który także zawiera wąkrotę azjatycką i witaminę X. Profesor paryskiej Akademii Nauk opublikował podobne spostrzeżenia. Dodatkowo stwierdza, że substancja ta stymuluje część nadnerczy, która przyczynia się do detoksykacji ciała. Zawiera substancję nazywaną azjatykozyd, którą dzisiaj stosujemy jako skuteczny antybiotyk na TBC skóry. Krem Detoxin do skóry znowu przywraca życie. Krótko po aplikacji skóra staje się napięta, głęboko oczyszczona i całkowicie zregenerowana. Powtarzane systematycznie aplikowanie kremu na skórę kumuluje efekty. Już po krótszym stosowaniu widoczne są na skórze efekty odmłodzenia. Wyraźnie poprawia przekrwienie skóry, napięcie i metabolizm, co ma dobry wpływ zwłaszcza u diabetyków.

ZALETY

 •   Nie zawiera konserwantów chemicznych, skład jest oparty na bazie naturalnej.

 •   W znaczący sposób przyczynia się do detoksykacji organizmu przez aktywację nadnerczy.

 •   Przez strefy refleksyjne i meridiany (drogi energetyczne) aktywizuje i harmonizuje funkcje organów.

 •  W istotny sposób przyspiesza regenerację skóry i miejsc naruszonych chorobą.

 •  Zawiera ponad 60 minerałów, przede wszystkim organiczny krzem i złoto, które mają odmładzający wpływ na skórę.

 • Fitosubstancje mają silne działanie regeneracyjne i oczyszczające na skórę ze skłonnością do trądziku, egzemów, łuszczycy i innych defektów.

 • Aromat pochodzi z wybranych olejków eterycznych, które mają działanie antybakteryjne, antywirusowe i antygrzybicze.

 • Olejki eteryczne i wyciągi z roślin powodują przekrwienie skóry, hamują tworzenie się rozstępów, zmniejszają ślady pozostałe po trądziku, blizny itd.

 • Aromat przy wdychaniu uspokaja, wprowadza harmonię wewnętrzną, łagodzi stres i nastroje depresyjne

 • Krem jest bardzo oszczędny w stosowaniu. Małą ilością namasujemy wielką powierzchnię.

Specjalne opakowanie z dozownikiem zapobiega kontaminacji kremu, zapewnia łatwe stosowanie i manipulację.

Jak krem stosować?

 • Niedostatecznie ukrwiona i szybko starzejąca się cera: wcieramy bezpośrednio na miejsce, gdzie skóra traci swój naturalny wygląd i hydratację.

 • Celulitida, skóra ze śladami po trądziku, oparzeniach, operacjach, rozstępach i bliznach: powtarzane aplikowanie kremu prowadzi do kumulacji substancji aktywnych w miejscach blizn i wysypek. Skóra bardzo szybko regeneruje się, blizny po kilku tygodniach czy miesiącach wyraźnie zmniejszają się.

 • Ochrona skóry po opalaniu: krem Detoxin po opalaniu działa jak balsam, głównie dzięki zawartości ekstraktu z rośliny Centella asiatica.
   

 • Skóra ze skłonnością do trądziku, egzemów, grzybic, łuszczycy i wysypek: miejsce lekko nacieramy 2x dziennie albo według potrzeby do ustąpienia negatywnych objawów – np. swędzenia, wysuszenia, niedostatecznego nawilżenia, witalności. Wyraźne działanie przeciwgrzybicze stwierdzono u roślin Centella asiatica i Acanthospermum australe, których Indianie Guarani używają do doskonałego oczyszczenia skóry.

 • Regeneracja mięśni i ścięgien: wątroba wpływa energetycznie na ścięgna, te stają się kruche i dochodzi np. do zwichnięć w kostkach. Krem Detoxin wspólnie z suplementem diety Levamin jest odpowiednim środkiem tam, gdzie oczekujemy wysokich osiągnięć – w atletyce, balecie, jeździe szybkiej na lodzie, biegach, krótko mówiąc tam, gdzie dochodzi do nadmiernego wysilenia ścięgien. Przy nadwerężonych mięśniach smarujemy kremem bolące miejsca albo je po prostu masujemy.

 • Skurcze mięśni: stoi za tym niedobór energii w wątrobie. Masujemy bezpośrednio bolący mięsień.

 • Regeneracja stawów: np. do detoksykacji i regeneracji stawów biodrowych zastosujemy krem Detoxin albo i Diocel Artrizone, którym smarujemy obszar stawu, woreczka żółciowego i wątroby jednocześnie. Może będziemy zaskoczeni, ale problemy ze stawami biodrowymi są obrazem stanu woreczka żółciowego i przez dłuższy czas obniżonego poziomu energii w jego drogach energetycznych, które krzyżują się właśnie w stawach biodrowych. Z powodu trwale obniżonej energii w woreczku żółciowym i częściowo w nerkach dochodzi na skrzyżowaniach do demineralizacji i rozpadu stawów biodrowych. Ten proces można odwrócić.

 • Opadnięte piersi i obniżone napięcie skóry: 2x dziennie przez 3 miesiące nacieramy piersi i inne partie skóry, które mają obniżone napięcie.

 • Nerwowość, stres, epilepsja, depresja, bezsenność, rozstrój, migreny, złość, wściekanie się: nacieramy całą twarz albo prowadzimy masaż relaksacyjny brzucha, bioder albo całego ciała.

 • Energetyczna harmonizacja ciała: aplikujemy krem na strefy refleksyjne i drogi energetyczne organów, a także bezpośrednio na miejsca ułożenia organów, szczególnie woreczka żółciowego i wątroby. Wszystko jest energetycznie połączone. Przez aplikowanie kremu harmonizujemy drogę energetyczną albo strefę refleksyjną, a wtedy ciało samo poprawia funkcję organów i stan psychiczny. Przy jednoczesnym stosowaniu np. Detoxinu w kroplach i kremu Detoxin bezpośrednio na organ, który chcemy detoksykować, cały proces kilkakrotnie przyspieszymy.

W przypadku, że w ciągu dłuższego czasu nie dochodzi do poprawy jakiegokolwiek energetycznego i zdegenerowanego stanu, wzmacniamy ciało przez minimalnie 3 miesiące specjalną mieszanką – suplementem diety Viraimun aż 3x dziennie po 2 kapsułki i Sagradinem. Indianie  stosują przez krótki okres aż 3x dziennie 20 kropli smoczej krwi (Sangre de drago).

Kombinacje z preparatami Diochi

- Proponujemy kombinację z suplementem diety Levamin albo Vista clear. Także Cytonic, Deviral, Astomin czy Androzin, według sytuacji.
- Dla szybkiej orientacji każdy produkt uniwersalnego systemu regeneracyjnego Regeneracja w Sferze ma swój kolor i numer. Krem Detoxin ma kolor zielony, a więc według medycyny chińskiej należy do obszaru wątroby i woreczka żółciowego. Okresem detoksykycji wątroby jest wiosna, gdy zaczynają kiełkować i rozwijać się rośliny, a wokół widać świeży jasnozielony kolor. Krem Detoxin aplikujemy np. na  strefę refleksyjną wątroby, znajdującą się między brwiami. Jeśli ktoś ma energetycznie osłabioną wątrobę, ma w tym miejscu wyraźne zmarszczki albo może się tam osadzić grzybica. Krem możemy aplikować też na łokcie, skronie i stawy biodrowe, gdzie odzwierciedla się woreczek żółciowy, na ścięgna i naczynia krwionośne, policzki, gdzie mogą być popękane naczynka. Ten problem znowu jest związany z obniżonym poziomem energii wątroby. Przy detoksykacji jest dobrze stosować jednocześnie krople, kapsułki, krem i herbatkę. Kroble idą w głąb, kapsułki służą do szybkiej detoksykacji a herbatka relaksuje.

STOSOWANIE KREMU WEDŁUG CECH CHARAKTERU CZŁOWIEKA
Gdzie krem można jeszcze zastosować? Wszędzie tam, gdzie istnieje niedobór energii w meridianie wątroby i woreczka żółciowego. Będą to ludzie, którzy może rozpoznają siebie w następujących rządkach. Szukajmy jak najwięcej zgodnych symptomów.
Organy parowe - wątroba i woreczek żółciowy, do nich odnoszą się według tradycyjnej medycyny chińskiej: ścięgna, stawy biodrowe, oczy, popękane naczynka na policzkach, pożółkła cera i białko w oczach, sucha skóra, alergie, egzemy. Też kręgi Th 8-10.
Z punktu widzenia psychiki organom tym można przypisać według chińskiej medycyny: uczucie wściekłości, nerwowość, złość, impulsywne zachowanie, nastrojowość, histerię, niechlujność, przechwałki, niezrównoważenie, drobiazgowość, problemy ze snem, świadomość celu, upór, depresję, przepracowanie z niezdolnością do zwolnienia tempa, skurcze mięśni.

Krem dobrze zrobi ludziom, którzy uparcie trzymają się czasowego rozkładu albo nie pokażą się publicznie bez krawatu, ludziom z przesadną samokontrolą. Tym, którzy nie znoszą silnych zapachów, hałasu i światła! Ludziom chronicznie niezadowolonym i stale skarżącym się w urzędach. We wszystkich tych przypadkach będą miały zastosowanie fitosubstancje i minerały zawarte  w kremie. Czy rozpoznajemy się w którymś punkcie? Może nie podoba nam się zapach kremu Detoxin, ponieważ mamy obniżony poziom energii wątroby. To jest o jeden powód więcej, dlaczego właśnie dla nas jest potrzebny krem Detoxin. Detoxin jest kremem spokoju, opanowania i zrównoważenia.

Jak masować?
Miejsce, które będziemy masować, smarujemy 1x kremem Detoxin. Ręce zmoczymy w wodzie i mokrymi masujemy. Dzięki wodzie masowane miejsce staje się śliskie. Kiedy woda nam wyschnie, ręce znowu zmoczymy i masujemy już bez dalszej aplikacji kremu! Możemy to powtórzyć kilkakrotnie po sobie. Krem jest bardzo oszczędny. Możemy również wybrać inny sposób – pacjentowi zrobimy masaż oliwą z oliwek, ale nie zmieszaną z kremem! Następnie wymasowane miejsce smarujemy kremem Detoxin. Ale uwaga – nie używamy oliwy z oliwek w plastikowych miękkich opakowaniach! Te w większości zawierają rakotwórcze zmiękczacze, takie jak ftalany i bisfenol A, który ma negatywny wpływ na trzustkę. Detoxin jest regenerującym i relaksującym kremem do masażu nowej generacji. Gdy pójdziecie do swego masażysty, nie zapomnijcie wziąć ze sobą krem Detoxin i poprosić go o masaż tym wyjątkowym kremem.
 

 Vladimir Ďurina

Objętość: 50 ml

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Zaloguj się

Promocje

Komplet pasów faradycznych Komplet pasów faradycznych 3 860,00 zł 4 540,00 zł